VÁNOČNÍ OSLAVA 2013

Dne 20.12.2013 jsme zorganizovali naši legendární vánoční oslavu k zakončení roku a vyhodnocení soutěže "psovod roku", kterou již po několik let vyhlašujeme.

Než jsme zahájili celou akci, byla klubovna provoněna koleny, které jsou nezbytnou součástí naší akce.

Po zahájení a vyhodnocení roku 2013 jsme přestoupili k vyhlášení "Psovoda roku 2013" - letos se jednalo o pátý ročník. Všichni členové, kteří do soutěže zasáhli svými účastmi na zkouškách, výstavách závodech atd. byli vyhodnoceni a obdrželi pohár, diplom, spoustu pamlsků a další věci pro psy.


(jen malá ukázka pohárů)

Chtěl bych poděkovat všem našim členům i kamarádům, kteří reprezentují náš klub, že se o své psy výborně starají a odměnou jsou jim výsledky, které s nimi dosahují.
V letošním roce složili naši členi 37 zkoušek, z toho 5x ZVV 3, 5x ZVV 2, ZPS 2 a mnoho dalších včetně vrcholových zkoušek dle MZŘ.
V letošním roce jsme získali také 2x titul Klubového vítěze a spoustu dalších titulů na výstavách.

1. místo: Josef Prášil
2. místo: Michaela Šultová
3. místo Jaroslava Prášilová
4.-5. místo: Jana Štayrová a Hana Kufová

Po vyhlášení soutěže se podával tradiční bramborový salát s řízkem, který pro všechny členy obstaral Míra Jiskra.

Jakmile se sklidilo ze stolů, přišla na řadu tradiční tombola - v té letošní se sešlo 70 dárků - tímto děkuji všem, kteří se na tombole podíleli - Dafiko, Josera, manž. Minčákovým, Janě Romanové, Hance Kufové, Janě Štayrové a ch.st. Krásnoočko, Bewi Dog, kteří věnovali mnoho krásných věcí. Každý lístek v tombole je vítězný a tak si naši kamarádi mohli vylosovat nejen vodítka, aporty, pamlsky pro psy - ale také vonné svíčky, deodoranty a mnoho dalších věcí.


(zde se do tomboly zapojili i naši kamarádi z Chorvatska a ze Srbska)

A potom už se jen nosilo na stůl - pili jsme, jedli a krásně se bavili. Letošní rok se nám opravdu povedl a tato akce byla nádhernou tečkou.


Také bych chtěl poděkovat manž. Andrejskovým na krásný dárek, který nám přivezli.