Jako každý rok již po dobu 12ti let, pořádáme  setkání psovodů - veteránů, sloužících v ch.st. PS Nový Žďár u Aše od roku 1958-1990.Setkání v roce 2020 bylo poznamenáno pandémii COVID, proto jsme přesunuli akci, která se koná tradičně v březnu až na pozdní letní měsíc září. Proto jsme si na tuto akci připravili překvapení v podobě velkého stanu....


Květinovou výzdobu a pamětní květiny pro všechny ženy připravila jako vždy Věra Imrichová.Kuchyni si vzala na povel paní Jana Janečková, Hanka Kufová a Markéta Jeřábková a musím smeknout, protože není jednoduché připravit jídlo a občerstvení bez chyby pro tolik lidí a to se holkám povedlo.

Pan Josef Janeček a Zdeněk Kalvoda si vzali na svá bedra chlapskou práci akce a zajišťovali perfektní technický servis - stany, centrály pro osvětlení a živou muziku atd.

Pan mjr. Vladimír Zvolánek - ještě ve svých 88 letech dokázal na travnatém parketě protočit všechny přítomné slečny :-)

Předání dortu k 90. narozeninám herci - Josefu Hajdučíkovi - kterého můžeme vídad jako vojína Štencla s fenou NO Lízou ve filmu Černý vlk

Velmi nás těší, že se k nám stále stejně rádi vrací všichni kamarádi a máme možnost si hezky popovídat a zavzpomínat.

Tímto bych chtěl poděkovat všem členům ZKO Krásnoočko, kteří se na akci podíleli a napomohli opět k tomuto krásnému setkání.